Hakkımda

Sezgin Gazaloğlu Kimdir?

​Sezgin Gazaloğlu (d. 27 Haziran 1993) turizm ve otelcilik mezunu, girişimci ve cesmebook.com kurucusu.​
​Gazaloğlu, 2015 yılında Ege Üniversitesi’nden(Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu) mezun olmuştur.Üniversite öğreniminin son 2 yılında Çeşme’de güncel sitenin eksikliğini farkederek 2013 yılında Cesmebook.com adlı rehber siteyi kurmuştur.

Cesmebook 2020 yılı itibariyle Çeşme’nin en güncel ve en aktif web sitesi olmuştur.

Sezgin Gazaloğlu 27 Haziran 1993 tarihinde Hatay’ın Antakya şehrinde doğmuştur.Meslek lisesini de turizm ve otelcilik bölümü olarak okuyarak turizm sektörüne atılan Gazaloğlu, otellerin farklı bölümlerinde çalışarak birçok deneyim kazanmıştır. Kurduğu site ( Cesmebook.com) günden güne gelişmeye devam etmektedir.

Öğrenim Yılları

Turizm ve Otelcilik Meslek Okulu yıllarında Antalya’da çalışan Gazaloğlu, üniversite yıllarında bildiği 3 dil (İngilizce,Arapça ve Almanca) ile önbüro bölümünde çalışarak kendini otelcilik anlamında geliştirmiştir.

Work & Travel amaçlı gittiği Amerika’da da dilini geliştiren Gazaloğlu, Türkiye’de birçok girişime imza atmıştır. Bunların başında gelen Cesmebook.com ‘un yanısıra Gazaloglu.com, Teknebudur.com, Mersinkonser.com, Kibrisbook.com, Bodrumbook.com ve daha birçok web sitesi bulunmaktadır.