Hataybook.com

Hataybook.com

Hatay Antakya Yöresel Ürünler

Ürünleri incelemek için tıklayın: www.hataybook.com

 

Hatay’ın Antakya’nın organik ürünleri Hataybook.com ile evinize geliyor. Hatay ve çevre ilçelerde doğal olarak üretilen Antakya Garlı Defne sabunlaır, Hatay zeytinyağı, halhali zeytinler ve yöresel lezzetler anlaşmalı kargo firmaları ile Tüm Türkiye’de kapınızda!

 

%100 Organik ve El Yapımı

Mağazada satılan tüm ürünler el yapımı ve organik. Hatay’ın merkezi Antakya’dan ve çevre illerden toplanan doğal ürünler en lezzetli haliyle hızlı bir şekilde kargolanıp sofranıza kadar geliyor.

 

 

40 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Müşteri memnuniyeti odaklı olan Hataybook.com, sizlere Cesmebook.com sponsorluğunda memnuniyet garantisi sunuyor ve online mağazası olan www.hataybook.com üzerinden 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde Tüm Türkiye’ye olacak şekilde ücretsiz kargo hizmeti veriyor.

 

Tanıtım Amaçlı Çok al Az Öde !

Tanıtım amaçlı tüm ürünlerde çok al az öde kampanyası mevcut. 1 kg sabun yerine 3 kg sabun neredeyse %30 indirimli geliyor. Tüm ürünlere fatura kesiliyor ve ürünün orjinalliğinin garantisi veriliyor.

 

 

Hataybook Diğer Online Mağazalarda!

Hataybook.com yalnız kendi sitesinde değil Trendyol, Hepsiburada, N11.com ve Gittigidiyor olmak üzere tüm popüler alışveriş sitelerinde de hizmet veriyor. “Hataybook” yazıp aratarak ürünleri satın alabilirsiniz.

 

En uygun fiyat garantisi hataybook.com’da…

 

Ürünleri incelemek için tıklayın: www.hataybook.com

 

Hatay Yöresel Ürünler Sitesi : www.hatayyoresel.site

 

 

Leave a Comment